Hakkımızda

ANASAYFA Hakkımızda

Açı mühendislik A.Ş. Kurulduğu 1989 yılından bu yana Elektrik sektöründe etkinliklerini sürdürmekte olup, birçok prestijli projeye imzasını atmıştır.


Genç, dinamik kadrosu ve profesyonel yöntemi ile, kısa zamanda Elektrik Taahhüt Sektörü içindeki yerini alan Açı Mühendislik A.Ş.;Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda, Kaliteli Amaca uygun ve Ekonomik Çözümler sunmayı amaçlamaktadır.


Birlikte çalışmalarımızın sürekli olması dileği ile...


KALİTE & ÇEVRE POLİTİKAMIZ;


Açı Mühendislik, Elektrik sektöründe; 

Eğitim ve kaliteyi ön planda tutmayı, yeniliklere açık olmayı, daha kısa zamanda daha fazla işi, daha az maliyetlerle gerçekleştirmeyi, müşterilerinin bugün ve gelecekteki beklentilerini göz önüne alarak gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilemeyi,

Yasa ve mevzuatlara uyan, insan sağlığına, hayatına ve çevreye önem veren, kalite yönetim modeli uygulayarak müşteri ve çalışanlarının güvenini arttıran ve sektöründe farklılaşan bir firma olmayı,

Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almayı,

İnsan kaynağını geliştirmeyi, mevcut sistemin etkiliğini tanımlanan süreçlerin performansları dahilinde sürekli gözden geçirip kalite ve çevre yönetim sistemleri standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmek için gerekli kaynakları sağlamayı, benimsemiş ve amaç edinmiştir.


KURUMSAL KÜLTÜRÜMÜZ;

Güvenilirlik ve dürüstlük

Güven hayatımızda ve çalışma yaşamımızn her alanında değiştirilmez ve vazgeçilmez değerimizdir.

Müşteri odaklılık

Müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerini anlayıp müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığı işlerde yüklendiği misyonu yerine getiren kaliteli hizmet sunmak.

Kalite ve Sonuç Odaklılık

Şirketin ürettiği ve sağladığı hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu sağlamak ve bu doğrultuda, şirketin verimliliğinin artmasını sağlamak.

Proaktiflik

İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenmek,uygulamalarda proaktif olmak.

Sürekli Öğrenme ve Gelişme

Sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip etmek, teknik bilgi ve yönetimsel becerileri geliştirmeyi hedef almak.

Ekip Çalışması

Kişi ve departmanlar arası dayanışma, iş birliği ve uyum içinde, Açı’nın ortak amaç ve hedefleri doğrultusunda, ‘Biz’ ruhuyla çalışmak.

Kalite ve Yaşam Felsefemiz

Toplam kalite anlayışı yaşam felsefemizdir ve bu felsefeden asla ödün vermeyiz. Müşterilerimizin iş ve yaşam kalitesini arttırmak için, bu kalitemizi doğru bilgi ve teknolojiyle besleyerek sürekli yüksek tutmalıyız bu kalite anlayışını kendi müşterilerimizle paylaşmak ve onları rakiplerinin önüne taşımak birinci önceliğimizdir.